Doğanlar Köyü Genel Bilgi :

Doğanlar köyü gerçekten keşfedilmeyi bekleyen yan taraftaki resimde gördüğünüz gibi mavi ve yeşilin bir birbirine karıştığı Erdek Belediyesine bağlı bir yerleşim merkezidir. Doğanlar köyü sizin için Kapıdağ Yarımadası'nın bir çok yerinde olduğu gibi iyi bir tatil seçeneğiniz olabilir. Doğanlar Köyü konumu itibariyle Kapıdağ'ın Marmara'ya bakan yüzünün en batısında yer almaktadır. Bu köyden Marmara adası çok rahatlıkla görülebilmektedir. Doğanlar Köyünün önemli geçim kaynakları hayvancılık ve tarımdır, son yıllarda turzimin gelişmesi köyün ekonomisine de katkıda bulunmaktadır. Doğanlar geniş bir sahile sahip bir konaklama merkezidir. Yaz tatil planınız için önemli bir seçenek olabilecek Doğanları ihmal etmemelisiniz !

Doğanlar Köyü Konaklama ve yeme- içme olanakları:

Doğanlar köyünde konaklama pansiyonlarda sağlanabilmektedir.Otel ve motel bulunmamaktadır. Pansiyonların kalitesi turizmin yeni gelişmesi ile birlikte oldukça üst düzeydedir. Bizlerin önerdiği pansiyonlar aşağıda listelenmektedir. Doğanlar'da yeme içme ve alışveriş noktasında fazla mekan bulunmamaktadır. Bizlerin sizlere tavsiye edebileceği menkanlar Deniz Market Cafe dir.

Şevval Apart Pansiyon
     
Gökdeniz Pansiyon
     
Sinem Pansiyon
     
Tuana Apart Kiralık Daireler
     
Aybüke Apart Pansiyon
     

Doğanlar Köyü Ulaşım:

Doğanlar Köyüne ulaşım için ilk olarak Bandırmaya gelmelisiniz buradan 18 km uzaklıktaki Erdek'in içinden geçerek ilk önce Ocaklar köyünü sonrada, Narlı ve İlhan Köylerini geçerek Doğanlar köyüne ulaşabilirsiniz yaklaşık olarak Bandırma'dan uzaklığı 90 dk lık bir süre almaktadır. Doğanlar Köyüne her hangi düzenli bir otobüs veya minübüs hattı bulunmamaktadır. Buraya ulaşım için kendi aracınızı veya kiralyacağınız bir aracı kullanabilirsiniz ! Doğanlar Köyü detaylı ulaşım haritası için buraya tıklayınız ! Doğanlar Köyüne gelmeden Kapıdağ'ın arka kısmında sesiz bir şekilde ailenizle birlikte piknik yapıp eğlenebileceğiniz , denize girebileceğiniz alanlar bulunmaktadır.

Doğanlar Köyü ve Çevresinde hava Çok Bulutlu

En Yüksek En Düşük

Yorumlar